додому Бердичів Бердичів погруз у смітті

Бердичів погруз у смітті

149
0

Сміття на українських вулицях давно перейшло з розряду побутових проблем в ранг національної катастрофи. І наше славне місто, загрузло по вуха у смітті. Після того як розтав сніг все сміття розквітло як підсніжники.

Бердичівські парки та вулиці, тротуари й двори буквально встелені сміттям – від поодиноких недопалків та папірців до цілих куп непотребу. Бруд у парках і лісах, на берегах річок і озер став настільки звичним, що багато хто взагалі не помічає його, сприймаючи як невід’ємну й неминучу частину пейзажу.

Василь Мазур акцентує увагу на тому, що Бердичів із кожним роком стає красивішим і, дійсно, європейським, втім до європейського рівня виконання певними структурами взятих на себе зобов’язань ще досить далеко.

Кожного року мер міста вітає у Центрі жінки молодих мам і їх немовлят, дарує їм подарунки. Але чому він, не приймає заходів, щодо ліквідації смітника з вулиць міста, адже саме в цьому середовищі щойно народженні малюки будуть зростати і дихати цим забрудненим повітрям, і разом з ними всі жителі міста Бердичева.

Звісно діло і в наших людях, адже це сміття вони розповсюджують, але, йдучи деякими вулицями, можна просто не знайти сміттєвого баку, а якщо він і  є, то переповнений. Зате ТОВ «Полісся-Екосфера» вчасно підвищує вартість послуг з вивезення сміття. До слова, власник піприємства є близьким приятелем міського голови.

Далі постає проблема: що робити із правильно викинутим сміттям, адже звалища переповнені. Відповідь проста і її знають навіть школярі: роздільне збирання і переробка. Не раз підіймалось питання щодо розбудови сміттєпереробного заводу, але на стадії обговорення, так і все закінчилось. Але це вже тема окремої розмови.