додому Бердичів Бердичів не повинен бути схожий на смітник

Бердичів не повинен бути схожий на смітник

109
0

З приходом осені в Бердичеві продовжилась робота по кронуванню та зрізанню дерев.
Але не завжди робота комунальних служб викликає задоволення, так як багатьох бердичівлян обурює те, що гілки дерев після зрізання тижнями продовжують лежати на тротуарах або узбіччях, що має, по-перше, неестетичний вигляд, і, по-друге, забруднює місто: гілки та листя розносить по вулиці вітром, вони заважають комфортному пересуванню пішоходів по тротуару.

Така ситуація була помічена мешканцями міста біля загальноосвітнього навчального закладу № 6 та по вул. Мостова (колишня вул. Красіна), де були зрізані гілки та вже тривалий час утворені нагромадження створюють дискомфорт для мешканців міста.

Відповідне звернення було написано на заступника міського голови з питань ЖКГ Онофрійчука Сергія Петровича з проханням звернути увагу на проблему та долучити комунальні служби до прибирання гілок та листя після кронування дерев на зазначених місцевостях та в інших місцях, де також були проведені роботи по обрізанню дерев.

Утворені хаотичні нагромадження сміття прибрали.

Для запобігання повторення подібних ситуацій, рекомендовано провести профілактичну роботу з працівниками комунальних підприємств, тому що Бердичів не повинен бути схожий на смітник.

Олексій Тростянський

%d0%b3%d1%96%d0%bb%d1%8f%d0%ba%d0%b8 %d0%b3%d1%96%d0%bb%d1%8f%d0%ba%d0%b81