додому Бердичів Бердичів не готовий бути культурно прогресивним

Бердичів не готовий бути культурно прогресивним

317
0

Нещодавно побачила на одному з пабліків нашого міста оголошення, що у місті закривається єдине антикафе Fun Space: «Всім привіт! Друзі, хочемо повідомити про те, що ми прийняли рішення про закриття нашого антикафе в кінці липня. На жаль, за час нашої роботи знайшлось не так багато прихильників наших ідей, аби цей проект продовжив своє існування. Ми хотіли створити центр культурного відпочинку, де було б приємно відпочивати всім жителям Бердичева; де люди могли б проводити час, не травлячись сигаретним димом та перегаром; де можна було б розвиватись відпочиваючи… Але щось пішло не так 🙂 Чи то з нами щось не так, чи то з містом 🙂
Але тим, хто був з нами, ми хочемо сказати “Величезне спасибі!” Ми отримали купу задоволення від спільного проведення часу та культурного відпочинку 🙂 Ми впевнені, що колись настане такий момент, коли заклад такого формату буде затребуваний у нас. І ми будемо його постійними відвідувачами!
А поки ми кажемо “До побачення!” і бажаємо всім розвитку, значних досягнень та великих перемог у вашому житті!
P.S. Встигніть відпочити у нас до закриття:)
Заклад виставляється на продаж. Тому, будь ласка, поділіться цією новиною 🙂
Із пропозиціями купівлі звертайтесь за телефоном 067 233 96 65.»

Заклад, який відкрили відносно нещодавно так і не завоював бердичівлян. Звісно, там не вживають алкоголь, не лунає голосна музика і там неможливо вчинити бійки. Заклади такого типу діють по всій Україні, особливо популярний такий напрямок у Львові, де молодь знає толк у прогресивності. Багато молодих людей Львову збирається у антикафе аби спілкуватись, грати, активно провести час. Бердичівська ж молодь переважно робить те саме, але разом з алкоголем, який вживати у Fun Space заборонено.
Формат антикафе не став зрозумілим містянам. Це говорить лише про одне – самі бердичівляни ще не готові пустити культурний прогрес у своє місто, молодь не хоче іти у крок з сучасним світом.