додому Бердичів Бердичів зустріне день ВДВ концертом

Бердичів зустріне день ВДВ концертом

329
0

2 серпня о 16.00 усіх бердичівлян запрошують на концерт, присвячений Дню ВДВ. Святкування відбудеться на Центральній площі.

Довідка від https://uk.wikipedia.org/
Високомобі?льні деса?нтні війська? Збро?йних сил Украї?ни — це окремий рід військ, який призначений для вертикального охоплення противника та дій в його тилу, до складу якого входять повітряно-десантніта аеромобільні частини Збройних сил України.
Вони призначені для виконання бойових завдань (ведення бойових дій), які неможливо виконати (вести) іншими силами та засобами збройної боротьби у тактичному та оперативному тилу ворога. Війська цілеспрямовано готуються для активних бойових дій в тилу противника — дій у ході ведення оборонних(контрнаступальних), спеціальних (антитерористичних) та миротворчих операцій. З’єднання, частини і підрозділи високомобільних десантних військ — діють як повітряний десант та ведуть десантно-штурмові (аеромобільні) дії.
Високомобільні десантні війська ЗС України створені після проголошення незалежності України на базовій основі повітряно-десантних військ СРСР, які дислокувалися на її території на момент розпаду країни. З’єднання та частини входили до складу Збройних Сил України поступово, в період з 1 січня 1992 року до початку літа 1993 року.
27 липня 2012 було підписано розпорядження[3] про присвоєння аеромобільним військам ЗС України назви «Високомобільні десантні війська», таким чином було відновлено радянську абревіатуру «ВДВ», яку знають і поважають навіть ті, хто не служив у війську.