додому Бердичів Бердичів: Відбувся ІІ Кубок пам’яті отця Олега Кондратюка з міні-футболу

Бердичів: Відбувся ІІ Кубок пам’яті отця Олега Кондратюка з міні-футболу

116
0

У Бердичеві відбувся ІІ Кубок пам’яті отця Олега Кондратюка з міні-футболу серед парафіяльних команд Римсько-Католицької Церкви в Україні. У турніри приймали участь шість команд: ФК «Кармель» (Бердичів), ХФК «Агема Деї» (Жмеринка), ПФК «Camino» (Хмельницький) та ФК «Розкіш» (Шаргород).

Першим пунктом програми турніру, була Служба Божа у Всеукраїнському Санктуарії Матері Божої Святого Скапулярію, яку очолив отець Христофор Урбанські OCD, відповідальний за ФК «Кармель», а співслужили йому: отець Рафаїл Мишковський OCD, настоятель Санктуарії та отець Рафаїл Маковський OFM з Шаргороду. Адже, головне мета католицького футболу, це прославлення Господа Бога через у гру у футбол. На Службі Божої були присутні рідні отця Олега Кондратюка: мама – Ніна Микитівна, сестра – Зоя та його племінники, а також команди-учасники. По завершенню Служби Божої рідні, священики та команди-учасники відвідали міський цвинтар, де похований отець Олег Кондратюк.

Після відвідин цвинтаря команди прибули на стадіон «Центральний», де відбувалися матчі турніру. Згідно Регламенту турнір відбувався за коловою системою. Перед початком першого матчу турніру відбулася молитва, а перший символічний удар по м’ячу зробили племінники отця Олега. У першому матчі зустрілися господарі ФК «Кармель» та «Розкіш» з Шаргорода. У цій грі перемогу здобула команда «Кармель» з рахунком 4-1. У наступному матчі зустрілись «Camino» з Хмельницького та «Агема Деї» зі Хмеринка. Завдяки вдалій грі воротарів обох команд матч завершився внічию 0-0. Після цього матчу для усіх команд-учасників був організований обід.

Після обідньої перерви турнір продовжився матчем між ФК «Кармель» та «Агема Деї» зі Жмеринки. Обидві команди підтримують дружні відносини між собою. У цьому матчі мінімальну перемогу з рахунком 1-0 здобули бердичівські футболісти. У наступному матчі зустрілись «Camino» та «Розкіш». Перемогу у цьому матчі здобули футболісти з Хмельницького з рахунком 3-1. Наступний матч турніру був між «Агема Деї» та «Розкіш». Мінімальну перемогу з рахунком 2-1 здобули футболісти «Агема Деї». У останньому матчі зустрілися, господарі ФК «Кармель» та «Camino» з Хмельницького. Гра була напруженою та цікавою на кожному клаптику футбольного газону. Бердичівські футболісти перемогли з рахунком 1-0, забивши переможний м’яч на останніх хвилинах гри, як виявилося цей м’яч став для бердичівлян переможним за підсумками турніру.

За підсумками турніру, перше місце здобула команда ФК «Кармель» Бердичів, друге місце – «Camino» Хмельницький, третє місце – «Агема Деї» Жмеринка та четверте місце – «Розкіш» Шаргород».

На завершення турніру відбулася урочиста церемонія нагородження. Нагороджували учасників: отець Рафаїл Мишковський OCD – настоятель Бердичівського Санктуарію, сестра отця Олега Кондратюка – Зоя та однокласник отця Олега, депутат міської ради, один із спонсорів турніру Володимир Левандовський. Дипломом та футзальним м’ячем за четверте місце була нагороджена команда «Розкіш» з Шаргорода. Дипломом за третє місце була нагороджена команда «Агема Деї» зі Жмеринки. Дипломом за друге місце була нагороджена команда «Camino» з Хмельницького. Перехідним Кубком та дипломом за перше місце була нагороджена команда ФК «Кармель».

Також були відзначені кращі гравці у складі кожної команди та кращі воротар, захисник, нападник та гравець. У складі команди «Агема Деї» кращим гравцем став воротар Юрій Севастьянов, у складі «Розкоші» Ян Караван, у складі «Camino» Віталій Дячок, у складі ФК “Кармель” Артем Поспелов. Кращим воротарем турніру став гравець «Camino» Олександр Дячок, захисником – Богдан Їжакевич-Рудницький з «Агема Деї», нападником – Броніслав Крищук – «Camino», гравцем – Олег Подільник – ФК «Кармель».

Склад переможців турніру, ФК «Кармель»: Артем Поспелов, Роман Грузіцький, Герман Іванкевич, Вадим Балахмей, Валерій Іванкевич (капітан команди), Дмитро Подгорчук, Леонід Заблоцький, Дмитро Виговський,Олег Подільник, Олександр Римарчук, Василь Маринченко.

Турнір відбувся на досить серйозному рівні, у кожному матчі була боротьба майже до останніх хвилин, про це говорили і самі футболісти після завершення турніру.

«Турнір відбувся на найвищому рівні. Наша команда дуже вдячна організаторам і усім тим людям які допомогли провести цей турнір. Дуже сподобалась сама атмосфера цього турніру і позитивне ставлення усіх учасників один до одного. Дякуємо» – розповів гравець «Розкоші» Дмитро Домарецький.

«Хочу подякувати організаторам за такий прекрасний турнір. Турнір в пам’ять про отця Олега, людини, який дуже багато вклав у розвиток парафіяльної команди і футболу в цілому. Це вже друге таке змагання, сподіваюся що це стане традицією, і буде проводиться щорічно. Окремо хочу подякувати уболівальникам, які не дивлячись на таку спекотну погоду прийшли підтримати свої команди. Так само хочу подякувати суперникам, які показували гідну гру і зробили матчі цікавими, і інтригуючими» – розповів воротар ФК «Кармель» Артем Поспелов.

Команда ФК «Кармель» дякує за допомогу в організації турніру: братам Ордену Босих Кармелітів, які завжди всебічно допомагають команді, особливо куратору команди отцю Христофору Урбанські OCD, міській владі за надання стадіону для проведення турніру, директору ДЮСШ, парафіянину Олександру Подгорчуку, а також меценатам турніру: депутату міської ради, однокласнику отця Олега Кондратюка – Володимиру Левандовському, Геннадію Радзимінському, Валерію Іванкевичу, Вадиму Балахмею та усім допомогав у організації та проведенні цього турніру.

За матеріалами

IMG_3741 IMG_3742 IMG_3743 IMG_3745 IMG_3746