додому Бердичів Бердичів – Верхівня: депутати і польська делегація шляхами історії

Бердичів – Верхівня: депутати і польська делегація шляхами історії

292
0

Гражина Орловська-Сондей (керівник «Студія Схід» телебачення Вроцлав) разом з кіногрупою нещодавно відвідала Бердичів. Разом з польськими гостями депутат Житомирської обласної ради від Радикальної партії Олега Ляшка Ігор Романський та член Правління Спілки Поляків України Юрій Сокальський відвідали с. Верхівню. Як відомо, знаменитий французький письменний Оноре де Бальзак, який гостював в Верхівні (в помісті своєї коханої Евеліни Ганської) вінчався саме в Бердичеві, в костелі Св. Варвари. Два історично пов’язані між собою місця не могли не надихнути гостей України на створення короткого фільму.

Польських делегатів та депутата-радикала зустріли сільський голова Верхівні Петренко Володимир та депутат Ружинської районної ради Петренко Тетяна. Огляд історичних місць міг би продовжуватися і далі, адже подивитися у Верхівні дійсно є на що. Все навколо там пропахнуте колоритом та духом величі історії.

Під час зустрічі представників села і депутата обласної ради, радикал Ігор Романський вирішив допомогти селу та виділити кошти на заміну вікон в будинку культури. Процес вже почався, а значить до нового навчального року вікна буде встановлено, а в кабінетах все приведено до ладу!

«Маленькими кроками йдемо до того, аби розвивати села. Треба працювати на те, аби з села молодь не виїжджала, створювалися робочі місця та розвивалося сільське господарство»,- відзначив Ігор Романський.