додому Бердичів Бердичівщина має найгірші на Житомирщині показники оздоровлення дітей

Бердичівщина має найгірші на Житомирщині показники оздоровлення дітей

81
0

За словами Начальника управління сім’ї, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації Світлани Гресь, найгірші показники охоплення дітей оздоровленням і відпочинком у 2016-ому році у Бердичівському та Андрушівському районах.

З майже 140 тис дітей шкільного віку минулого року на Житомирщині охоплено всіма видами оздоровлення і відпочинку майже 50 тис дітей, що на 16,5 тисяч дітей більше, ніж у 2015 році. Про підсумки оздоровлення та відпочинку дітей у 2016 році та завдання на 2017 рік йшлося 28 лютого на нараді за участю голови обласної ради Володимира Ширми та заступника голови облдержадміністрації Ярослава Лагути.

Представники влади стверджують, що на сьогодні райони, міста та ОТГ мають достатнє фінансування на ці цілі. За бюджетні кошти оздоровилися та відпочили майже 24 тис дітей, що на 8 тисяч дітей більше, ніж у попередньому році. Особлива увага приділялася дітям військовослужбовців, працівників органів внутрішніх справ, які є учасниками бойових дій або беруть участь в антитерористичній операції, внутрішньо переміщених осіб. Діти цих категорій відпочивали не лише в Україні, а й за кордоном, зокрема, у Туркменістані, Шотландії, Республіці Молдова, Республіці Хорватія, Угорщині.

Минулого року в області працювало 14 дитячих оздоровчих закладів, 4 благодійні позаміські заклади, 287 пришкільних таборів відпочинку, а для кращих дітей-спортсменів організовано 2 спеціальні спортивні зміни.

Також на нараді визначено завдання на 2017 рік. Зокрема, заплановано забезпечити оздоровлення і відпочинок 40 тис дітей. За рахунок бюджетних коштів заплановано оздоровити не менше 18000 дітей. Станом на 1 лютого 2017 року в міських бюджетах, бюджетах районів та об’єднаних територіальних громад на ці заходи передбачено майже 7,5 млн  грн млн. В обласному бюджеті на оздоровлення дітей передбачені видатки у сумі понад 11 млн грн.