додому Бердичів Бердичівські спортсменти стали переможцями на міжнародних змаганнях!

Бердичівські спортсменти стали переможцями на міжнародних змаганнях!

71
0

Бердичівські спортсмени – представники легкої атлетики – успішно виступили у останніх міжнародних змаганнях зимового сезону 2017-2018 років.

Стрибун у висоту Віктор Лонський взяв участь у Міжнародних змаганнях з легкої атлетики у приміщенні в Белграді (Сербія), а стрибун у довжину Владислав Мазур змагався у Міжнародних змаганнях з легкої атлетики у Стамбулі (Туреччина). Обоє спортсменів є вихованцями тренера Ігоря Лонського, якого було визнано найкращим тренером 2017 року.

Суперниками Віктора Лонського на турнірі у Сербії були спортсмени з Греції, Болгарії, Сербії, Угорщини, Румунії, Боснії та Герцеговини, Хорватії та Туреччини. Бердичівський спортсмен Віктор Лонський, показавши результат 2 метри 23 сантиметри, зайняв друге місце. Переможцем турніру став досвідчений спортсмен з Греції Константінос Баніотіс з результатом 2 метри 26 сантиметрів.

На турнірі у Туреччині суперниками Владислава Мазура були суперники з Туреччини, Вірменії, Албанії та України. Наш земляк виступив дуже добре та з результатом 7 метрів 83 сантиметрів здобув перемогу.

Вітаємо переможців! Для багатьох спорт – це не просто заняття, це стиль життя!