додому Бердичів Бізнес Бердичівські підприємці скажуть: «Я маю право!»

Бердичівські підприємці скажуть: «Я маю право!»

80
0

Мін’юст запустив новий проект на захист прав підприємців та бізнесу від тиску правоохоронних органів, зокрема під час обшуків. Напрям діє у межах загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції «Я маю право!».

Фахівці органів юстиції та системи безоплатної правової допомоги пояснюватимуть, які документи повинен вимагати підприємець у правоохоронців, що прийшли до нього з обшуком, як діяти під час обшуку, які права має адвокат. Особлива увага буде зосереджена на здійсненні правоохоронцями обов‘язкової відеофіксації процесу обшуку.

Також у рамках проекту заплановано спільно з Європейською бізнес-асоціацією, Радою бізнес-омбудсмена та Американською торговельною палатою здійснювати постійний моніторинг кількості скарг від підприємців на тиск з боку правоохоронних органів. Окрім того, заплановані заходи щодо роз’яснення правових механізмів реєстрації, ведення та закриття бізнесу, захисту бізнесу від рейдерських захоплень, роз’яснення прав підприємців при взаємодії з правоохоронними органами та захисту від їхніх зловживань.

Стратегічним завданням проекту є підвищення рівня знання українців своїх прав у різних сферах життя, правової свідомості громадян, та спроможності захищати свої права. Адже ознака сформованого і відповідального суспільства – знання та вміння користуватися своїми правами.

Маєш питання? Звертайся за єдиним контакт-центром системи безоплатної правової допомоги: 0 800 213 103 цілодобово та безкоштовно у межах  України та за посиланням: pravo.minjust.gov.ua.