додому Бердичів Бердичівські правоохоронці розшукують шахрая

Бердичівські правоохоронці розшукують шахрая

47
0

За словами жительки районного центру, яка звернулась до поліції, вона знайшла покупця на свій мобільний телефон через веб-сайт оголошень. Покупець забрав товар, однак грошей вона не отримала. Нині триває з’ясування всіх обставин події.

46-річна жінка розповіла, що минулого дня з нею зв’язався потенційний покупець. Чоловік домовився про зустріч аби оглянути гаджет. Покупця влаштувала функціональність телефону і він підтвердив, що купує товар.

Жінка отримала смс-повідомлення, схоже на банківське, про сплату обумовленої суми, тож віддала телефон покупцеві.

Тільки наступного дня, перевіривши банківських рахунок, вона зрозуміла, що її ошукано, та звернулася до поліції.

Нині у рамках кримінального провадження, розпочатого за ст. 190 (Шахрайство) ККУ, триває встановлення всіх обставин події та особи, причетної до правопорушення.

Шановні громадяни! Аби не потрапити на гачок шахраїв, завжди і в усіх справах будьте більш, ніж уважними. Здійснюючи купівлю-продаж за допомогою мережі Інтернет завжди вживайте додаткових заходів перестороги: користуйтеся тільки перевіреними ресурсами; нікому і за жодних обставин не надавайте особистої інформації, особливо в телефонному режимі; уважно читайте смс-повідомлення про рух коштів на банківському рахунку, які приходять на ваш мобільний телефон. За найменших підозр у нечесних намірах сторони, з якою ви маєте намір укласти угоду, краще відмовитися від оманливих пропозицій.

Відділ комунікації поліції Житомирської області