додому Бердичів Бердичівські поліцейські розповіли дітям про правила безпечної поведінки на дорозі

Бердичівські поліцейські розповіли дітям про правила безпечної поведінки на дорозі

60
0

Працівники блоку превентивної діяльності Бердичівського відділу поліції проводять у місцевих навчальних закладах освітньо-пізнавальні заходи. Школярі вивчають правила дорожнього руху та знайомляться з професією поліцейського.

Зокрема, 19 травня правоохоронці завітали із лекцією до загальноосвітньої школи № 8. Вихованці були вражені появою таких незвичайних гостей. Вони із задоволенням розповідали поліцейським, яких правил безпеки потрібно дотримуватися, переходячи автошлях чи їдучи у транспорті.

Дітлахи повторили значення сигналів світлофора та разом з поліцейськими розібралися у дорожніх знаках, які вони бачать щодня по дорозі до школи. Школярі пообіцяли своїм наставникам, що будуть уважними на дорозі та набутими знаннями будуть ділитися зі своїми товаришами.

– Важливо, щоб батьки навчали дітей правилам безпечної поведінки на дорозі ще змалечку, – зазначає начальник превентивного блоку Бердичівського відділу поліції Олег Остріцький. – Ми ж лише допомагаємо закріпити набуті знання, та закликаємо школярів завжди дослухатися до порад та настанов батьків і вчителів.

2