додому Бердичів Бердичівські поліцейські навчали дорожній безпеці вихованців шкіл-інтернатів ФОТО

Бердичівські поліцейські навчали дорожній безпеці вихованців шкіл-інтернатів ФОТО

77
0

У рамках тижня безпеки дорожнього руху правоохоронці завітали до закладів, де навчаються їх юні підопічні, та провели уроки належної поведінки на дорозі.

Урок дорожньої безпеки правоохоронці розпочали у КНЗ «Бердичівській школі-інтернаті» з учнями молодших класів, під час якого розповіли про ази безпечної поведінки найменших учасників дорожнього руху.

У ході бесіди інспектор з безпеки дорожнього руху Бердичівського ВП Юрій Рожанський наголосив на необхідних правилах, які допоможуть малечі орієнтуватися дорогою до школи. Разом з правоохоронцем діти згадали відомі їм важливі для пішоходів дорожні знаки та сигнали світлофора.

Тематичний урок продовжили у КНЗ «Бердичівській спеціалізованій школі-інтернаті» з учнями 7-8 класів. Юрій Рожанський перевірив, наскільки діти орієнтуються у правилах безпечної поведінки на дорозі, та розповів нові для них відомості. Особливу увагу школярів поліцейський звернув на небезпеку яку приховує засніжена або слизька дорога. Пригадуючи основні правила безпечної поведінки на зимових дорогах, школярі ділились з інспектором своїми спостереженнями. Під час діалогу діти активно відповідали на запитання щодо дотримання вимог Правил дорожнього руху та обговорювали різні дорожні ситуації.

– Упевнений, що такі заходи важливі для дітей, адже виховують уважних до свого здоров’я і життя учасників дорожнього руху. Це важливо, насамперед, для попередження дитячого травматизму на дорозі, – прокоментував Юрій Рожанський. – Попереду у нас багато роботи, адже донести потрібну інформацію до маленьких пішоходів – значить, убезпечити їх від неочікуваної біди!

pm372image002 pm865image004 pm109image003