додому Бердичів Бердичівські поліцейські долучилися до Всеукраїнського тижня права

Бердичівські поліцейські долучилися до Всеукраїнського тижня права

35
0

Уроки юридичної грамотності для школярів провели працівники превентивного блоку, які відповідали на запитання дітей та ділилися власним досвідом вирішення правових питань.

З метою забезпечення соціального і правового захисту дітей, попередження злочинів та правопорушень з боку неповнолітніх, інспектори поліції постійно проводять у навчальних шкільних закладах профілактичні заходи на правову тематику.

Чергова така бесіда відбулася у загальноосвітній школі № 11. Інспектори превентивного блоку прочитали лекцію, присвячену кримінальній і адміністративній відповідальності неповнолітніх за вчинення злочинів та відповідальності батьків за невиконання батьківських обов’язків. Правоохоронці докладно ознайомили підлітків з поняттями злочину та відповідальності, адміністративного правопорушення та відповідальності за його вчинення. Навели реальні приклади з життя, над якими школярі замислилися та почали завдавати різні питання, на які поліцейські з радістю відповідали.

Неповнолітнім під час зустрічі також було роз’яснено негативні наслідки вживання спиртних напоїв, наркотиків, та паління у досить юному віці. Окрім цього поліцейські звернули увагу учнів і на їх поведінку у школі, відвідування занять та недопущення пропусків уроків без поважних причин.

– Такі бесіди максимально підготовлюють підростаюче покоління до ступу в доросле життя і ознайомлюють їх з правами і обов’язками,- зазначила інспектор поліції Тетяна Ткачук.

Лекції, бесіди та правові дискусії – такими методами намагаються поліцейські привернути увагу дітей до необхідності здобуття правових знань та формування у них поваги до Закону. Тематичні зустрічі упродовж 5-9 грудня пройшли у місцевих школах та ліцеях.

Відділ комунікації поліції Житомирської області