додому Бердичів Бердичівські пожежники відзначились у Чемпіонаті області з пожежно-прикладного спорту пам’яті Володимира Герговського

Бердичівські пожежники відзначились у Чемпіонаті області з пожежно-прикладного спорту пам’яті Володимира Герговського

185
0

8 травня у місті Житомирі розпочався Чемпіонат області з пожежно-прикладного спорту, що присвячений пам’яті Володимира Герговського. Дані змагання традиційно проходять упродовж трьох днів. У перший же день за перемогу змагалися наймолодші учасники – команди дружин юних пожежних. Цього року першість виборювала 21 команда з усіх районів області. Юнакам довелося показати свою вправність у бігові на 100 метрів, підйомі по штурмовій драбині у вікно другого поверху навчальної башти та пожежній естафеті. Останній етап, беззаперечно, був найцікавішим для глядачів. Адже, крім подолання смуги перешкод юним пожежним тут довелося за допомогою вогнегасника ще й гасити умовну пожежу.

Після трьох етапів змагань за результатами, що показали команди, було визначено переможців. Так, у загальнокомандному заліку перемогла команда Бердичівського району, друге місце посіли спортсмени з обласного центру, а бронзу завоювала дружина юних пожежних Овруцького району.

В особистому ж заліку золото та срібло у забігові на 100 метрів у старшій та середніх групах посіли: 1-е місце – Фурманський Данило (місто Житомир, старша група), Носок Владислав (місто Житомир, середня група) та 2-е місце – Корун Максим (Житомирський район, старша група), Мужщинін Юрій (місто Житомир, середня група). А ось бронзу вибороли Ясинський Дмитро (Овруцький район, старша група) та Панов Володимир (Бердичівський район, середня група). Найменшим учасником змагань став 11-річний Житомирянин Оніщук Віталій.

Найкращі результати у підйомі по штурмовій драбині у старшій віковій групі показали: Фурманський Данило (місто Житомир), Доброжанський Михайло (місто Житомир) та Сашук Максим (Овруцький район). А в середній відповідно: Мужщинін Юрій (місто Житомир), Носок Владислав (місто Житомир) та Лось Ярослав (Червоноармійський район).

У пожежній естафеті ж команди-переможці розташувалися наступним чином: І місце – Бердичівський район, ІІ місце – Овруцький район та ІІІ місце – Житомирський район.

S1900086 S1900140 S1900148