додому Бердичів Бердичівські надзвичайники показали на що вони здатні міським школярам

Бердичівські надзвичайники показали на що вони здатні міським школярам

29
0

На території загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №11 міста Бердичів відбулася громадська акція «Запобігти. Врятувати. Допомогти» у формі тематично – пізнавальної гри – «Що? Де? Коли?».

Найбільший інтерес у дітей викликали заходи, якими керували фахівці ДСНС. Діти практично відпрацьовували свої набуті знання та вчилися разом з рятувальниками користуватися вогнегасником. Навіть викладачі школи з цікавість вслухувались та разом з дітьми активно приймали участь.

Після всіх випробувань голосною сиреною та бойовим розгортанням була розпочата ліквідація умовної пожежі. Загальну повагу й очевидне захоплення у присутніх викликала рятувальна техніка, представлена окремими зразками, способи порятунку людей та демонстрація обладнання для безпечної роботи в різних умовах.

Учасники команди-переможниці, як найкращі знавці правил безпечної поведінки, були присвячені співробітниками ДСНС у рятувальники та нагороджені грамотами. І хоча свято закінчилося, знання, інформація та навички, якими оволоділи хлопчики та дівчата під час заняття, супроводжуватимуть їх у подальшому житті.

Головний фахівець
Бердичівського МРВ Управління ДСНС України
у Житомирській області
Пилипчук В. О.