додому Бердичів Бердичівські гармаші кращі в Збройних Силах України ФОТО

Бердичівські гармаші кращі в Збройних Силах України ФОТО

178
0

Дві батареї 26 артилерійської бригади 2С19 «МСТА-С» та 2А36 «ГІАЦИНТ-Б» стали кращими у своїй категорії у Збройних Силах України. До цієї знаменної події вони йшли більше двох місяців. Нелегкими були ці дні випробувань на професіоналізм, міцність озброєння та людей. Але нашим артилеристам у боротьбі з дуже сильними суперниками все ж вдалося довести, що наші гармаші гідні цього звання – найкращі.

Дванадцять команд від Сухопутних військ України, Військово-Морських сил та Високомобільних десантних військ змагалися за звання кращих. Всі команди йшли на одному рівні, але все ж таки з деякою перевагою перемогу здобули артилеристи 26 Абр.

1 листопала з цією перемогою прямо на полігоні «Дівички» особовий склад команд привітав командир бригади полковник Андрій Маліновський. Про це повідомляє на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook Прес-служба 26 абр

2 листопада відбулося офіційне нагородження команд-переможців у змаганні на кращу артилерійську батарею Збройних Сил України.

Змагання тривало з 21 жовтня по 1 листопада при різних погодних умовах, але при рівних шансах для всіх конкурсантів.

Від ОК «Північ» перемогу здобули три команди-земляки з Житомирщини:
– причіпна гаубична батарея 2А36 – 26 Абр;
– самохідна гаубична батарея 2С19 – 26 Абр;
– мінометна батарея – 30 Новоград-Волинська ОМБр.

О дев’ятій годині ранку для відзначення переможців на полігон «Дівички» прибув начальник Генерального штабу – Головнокомандувач Збройних Сил України генерал армії Віктор Муженко.

А вже сьогодні, 3 листопада у День ракетних військ і артилерії України особисто Президент України Петро Порошенко прямо на полігоні має привітати кращі артилерійські батареї з їх професійним святом.

Перший інформаційний портал Наш Бердичів вітає наших гармашів з блискучою перемогою!