додому Бердичів Бердичівські воїни повернулись додому ФОТОРЕПОРТАЖ

Бердичівські воїни повернулись додому ФОТОРЕПОРТАЖ

209
0

Стукіт сердець і стукіт коліс потягу іноді мають єдиний ритм – ритм повернення до рідної домівки. Наша 26 артилерійська бригада дійсно є родиною для тих, хто проходить службу зараз, і навіть для тих, хто звільнився у запас.

Протягом двох минулих днів з зони бойових дій повернулися підрозділи бригади. Командування та військовослужбовці різних звань та посад – зустрічали побратимів на пероні залізничного вокзалу Бердичева. Разом з нами чекали повернення рідних людей їх родичі: батьки, дружини з дітьми, брати та сестри, а також люблячі подруги і кохані хлопці. Привітати захисників прийшли представники міськради, школярі та студенти, жителі міста.

Ешелон прибував на кінцеву станцію призначення, військовий оркестр грав туш, діти махали прапорцями і вигукували: “Героям слава”, небо квітло салютом.

Потяг зупинився. Традиційний хліб з рук гарних дівчат та квіти від зустрічаючих, а ще сльози радості та довгі обійми… Щирі, від серця, слова подяки від командира бригади Андрія Маліновського і лункі слова над притихлим вокзалом: “Україна! Понад усе!”.

Захисники повернулися…

Зустрічайте їх теплом своїх сердець.