додому Бердичів Бізнес Бердичівські водії можуть отримати міжнародні права в ТСЦ №1842

Бердичівські водії можуть отримати міжнародні права в ТСЦ №1842

108
0

З 9 лютого Територіальні сервісні центри МВС України вперше почали видавати міжнародні посвідчення водія. Новела стала можливою у межах імплементації європейських угод в Україні Отримати міжнародне посвідчення водія можна за наявності національного посвідчення водія, при цьому національне посвідчення водія не вилучається.

Таке посвідчення важливо для громадян України, які працюють за кордоном або тимчасово проживають за межами України, а також для тих, хто збирається подорожувати автотранспортом.

Вигоди від отримання

Плюси отримання міжнародних водійських прав можна звести до наступних:

  • можливість управляти машиною більш ніж в двохстах країнах світу;
  • можливості оренди транспорту і його страхування;
  • можливість зручного пересування;
  • немає необхідності в проходженні будь-яких іспитів (такі іспити вимагають автосалони в деяких країнах).

Завдяки йому розширюється перелік країн, де громадяни зможуть користуватися транспортними засобами. Отримання міжнародного посвідчення водія дозволить керувати транспортними засобами на території тих країн, які приєдналися до Женевської Конвенції про дорожній рух 1949 року – це значно розширює географію.

Національним посвідченням водія можна було користуватися лише на території країн, що приєдналися до Віденської конвенції про дорожній рух 1968 року. Міжнародне посвідчення водія – це нова послуга сервісних центрів МВС, яка раніше не була доступна в МРЕВ.

Міжнародне посвідчення водія будуть видавати на місці, без складання іспитів, на підставі національного посвідчення водія, терміном дії на 3 роки.

Консультації ви можете отримати у Бердичівському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги або безпосередньо в сервісному центрі №1842 знаходиться за адресою м. Бердичів, вул. Новоіванівська 21.

Центр працює без обідньої перерви.
Вихідні дні: неділя, понеділок та святкові дні.
Вівторок-п?ятниця: з 9.00 – 18.00
Субота: 9.00 – 16.45