додому Бердичів БЕРДИЧІВСЬКІ АРТИЛЕРИСТИ НЕ ЗАБУВАЮТЬ ПОДВИГІВ СВОЇХ УЖЕ ДЕМОБІЛІЗОВАНИХ ПОБРАТИМІВ

БЕРДИЧІВСЬКІ АРТИЛЕРИСТИ НЕ ЗАБУВАЮТЬ ПОДВИГІВ СВОЇХ УЖЕ ДЕМОБІЛІЗОВАНИХ ПОБРАТИМІВ

69
0

18 червня, у переддень одного із найважливіших християнських свят – Дня Святої Трійці, – демобілізовані бійці військової частини – польова пошта В3231 1-ї хвилі мобілізації отримали свої заслужені винагороди.

Командир частини особисто потис руку кожному. І з неймовірним відчуттям гордості за те, що його підлеглими були такі достойні люди, вручив відповідні відзнаки.

Відповідно до Указу Президента України від 13 серпня 2015 року за сумлінне виконання службових обов’язків у небезпечних для життя умовах Пшезмірський Максим Вікторович і Ясінський Микола Іванович отримали ордени «За мужність» III ступеня. А Бірюков Богдан Сергійович був нагороджений медаллю «Захиснику Вітчизни» згідно із Указом Президента України від 20 серпня 2015 року.

Отримавши винагороди, згадуючи свій військовий шлях, демобілізовані, але уже назавжди військовослужбовці, пройшлися околицями Бердичівського гарнізону.

Об’єднали їх змішані почуття, різні спогади, якими обмінялися один із одним і про які коротко розповіли своїм близьким. Аби розділити радість із найріднішими, на урочистості Герої приїхали разом зі своїми сім’ями.

SAM_9580 SAM_9583 SAM_9588