додому Бердичів Бердичівські артилеристи зайняли друге місце у змаганнях серед військових

Бердичівські артилеристи зайняли друге місце у змаганнях серед військових

52
0

На Чернігівщині, на базі загальновійськового полігону відбулись змагання на першість військових частин оперативного командування “Північ” Сухопутних військ Збройних Сил України з воєнізованого кросу на 3 км.

За умовами проведення першості учасники долали дистанцію з бігу на 3000 метрів по пересіченій місцевості зі зброєю та спорядженням, стріляли з автомату АКС-74 на влучність та виконували вправу наступальною гранатою.

Перше місце серед учасників посіла збірна команда від 12-го полку оперативного забезпечення.

Друге місце – команда від 26-ї артилерійської бригади.

Трете місце – команда 50 ремонтно – відновлювального полку.

Наша команда складалась з юнаків строкової служби та офіцера-контрактника. Хлопці відповідально готувались до змагань, щоправда в перервах між виконанням службових обов’язків по несенню нарядів та роботи за загальним навчальним планом. Але щоденна підготовка була присутня. І вона дала свої результати – друге призове місце. Суперникам з 2-го полку оперативного забезпечення ми поступились всього лише… 4 секунди. До смішного мало. Можливо тут мала свій вплив денна спека – супротивник виконував вправи вранці, а наші хлопці ближче до першої години дня. А може, все ж таки, не виклались по повній на всі 110 відсотків.

Варто зазначити, що спортивні змагання серед військових частини в оперативному командуванні проводяться постійно та охоплюють все більше військовослужбовців у різних видах спорту.

Зі слів начальника фізичної підготовки і спорту оперативного командування “Північ” підполковника Руслана Карпінського невдовзі серед військових частин командування відбудуться чергові змагання з виконання вправ стрільби зі штатної зброї.

Однак вибороти призове місце серед 11 команд-суперниць, де були і підрозділ розвідки, і підрозділи військовослужбовців-контрактниуів, які займаються спортом є гідним показником.