додому Бердичів Бердичівському меру треба повчитись прозорості роботи в Житомирського колеги

Бердичівському меру треба повчитись прозорості роботи в Житомирського колеги

137
0

Сьогодні, 9 березня, в Житомирі проходить двадцята сесія Житомирської міської ради сьомого скликання. На сайті http://zhitomir.today/ кожен бажаючий може слідкувати за як голосують ті, кого обрали люди в онлайн-режимі. Сесія видалася гарячою, невідомі у формі навідались на засідання і почали вимагати звіт від міського голови. Напружена ситуація тривала більше ніж годину. Але все відбувалося відкрито та прозоро.

Натомість в Бердичеві депутат міської ради Олексій Побережний більше ніж пів року тому зареєстрував відповідний проект рішення, який передбачає он-лайн трансляцію засідань депутатів на офіційному сайті міста. Жодних технічних проблем в реалізації прозорого самоврядування в Бердичеві немає, адже камери відеоспостереження постійно проводять відеозапис сесій міської ради.

Проте, як стверджує депутат-свободівець, неефективна команда міського голови Василя Мазура постійно вигадує якісь несуттєві відмовки: «То виявляється міська рада забезпечена повільним інтернетом, то нема спеціалістів, які б могли підключити дріт від камери до системного блоку під’єднаного до мережі. Сьогодні подібні проблеми може вирішити навіть школяр. В той же час, бердичівляни мають знати як і за що голосують депутати міської ради. Мешканці міста вже ситі прилизаними відеонарізочками провладних ЗМІ, люди хочуть бачити реальність».

Секретар ради в нас такі питання не вирішує, а міська рада – це не закритий клуб, а орган місцевого самоврядування, стверджує націоналіст.