додому Бердичів «Бердичівських сепарів» судді не випустили на волю

«Бердичівських сепарів» судді не випустили на волю

265
0

Продовження слухання по утриманню під вартою двох молодиків, які проводили діяльність, яку називають терористичною та яка загрожує цілісності Держави, не було на стільки жвавим, як попереднє.

4 серпня до зали Бердичівського міськрайонного суду прибула група підтримки «сепаратистів»: їх телеканал та активісти, які вимагали почути їх та наполягали, що прокуратура та судді обмежують свободу слова. У судовій залі був такий гамір, що засідання продовжувалось з 11 ранку до 19.00. Не зрозуміло для мене те, як відкрито налаштованих проросійських молодиків не затримала поліція.

5 серпня засідання продовжилось і на ньому були присутні лише журналісти та двоє людей, які підтримували хлопців. Один з підсудних поводив себе дуже нахабно та відверто показував неповагу до усіх присутніх. Допоки суддя Зайцев зачитував рішення, молодик стоячи посміхався та махав головою. Молода дівчина, яка вела зйомку та підтримувала підсудних, появляла відверту неповагу до суду та присутніх журналістів.

Отже, суд вирішив задовольнити прохання обвинувачення та продовжити утримання під вартою на 60 діб. Суд мотивувався тим, що статті, які інкримінують хлопцям, досить тяжкі та, як наслідок, підсудні можуть отримати по 15 років позбавлення волі. Окрім того, цих двоє молодиків не мають роботи, власного житла, ніяких суспільних зв’язків, у будь-який момент можуть змінити місце проживання та, що страшно, продовжать свою сепаратиську діяльність.

Нагадаємо, що Тімонін та Василець проводили пропаганду ЛНР та ДНР безпосередньо з нашого міста. Вони створювали канал, де лунали відверті заклики до державного перевороту. Окрім того, на інформаційних ресурсах нашого міста, під різними іменами, хлопці публікували відверто ворожі заклики, де бажали «аби українських військових знищували ще більше», «закликали до створення Новоросії».

IMG_4728 IMG_4729