додому Бердичів Бердичівський ТСЦ МВС 1842 виявив шахраїв

Бердичівський ТСЦ МВС 1842 виявив шахраїв

216
0

6 квітня до Територіального сервісного центру у м. Бердичів звернувся громадянин України, який хотів перереєструвати свій автомобіль. Варто зазначити, що це авто було на кримській реєстрації.

Перевіряючи транспортний засіб по базах даних, співробітники центру виявили, що даний автомобіль ще у листопаді минулого року був перереєстрований на іншу особу. Цю операцію було здійснено у Волинській області. Власника авто така інформація, звісно, шокувала. Він звернувся до експертної служби з заявою щодо проведення перевірки його автомобіля.

Здійснивши перевірку, експерти дійшли висновку, що номери кузова, двигуна та номерні знаки не змінювалися. Свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу теж виявилося непідробним. І власник запевнив, що до сервісного центру на Волині він не звертався.

Про такий факт невідкладно повідомили поліцейських, які одразу внесли відомості до ЄРДР.

ТСЦ МВС 1842, під керівництвом Ігоря Васильовича Романського, закликає усіх бути обачними при купівлі транспортних засобів. Особливо звертати увагу потрібно на ті, які зареєстровані в АР Крим, Луганській та Донецькій областях.

Якщо ж Ви вже вирішили стати власником автомобіля, то переконливо рекомендуємо Вам звертатися до експертної служби.