додому Бердичів Бізнес Бердичівський Територіальний сервісний центр №1842 інформує

Бердичівський Територіальний сервісний центр №1842 інформує

408
0

В Бердичівському сервісному центрі видали права новим водіям. Успішно склавши іспити, молодь вже скоро можна буде зустріти за кермом. Сім’я бердичівських водіїв завдяки автошколам завжди поповнюється. Під час видачі посвідчень, працівники сервісного центру постійно наголошують учням курсів про необхідність уважного та обережного водіння.

Сфера роботи ТСЦ дуже широка та важлива. При купівлі-продажу автомобіля на вторинному ринку автовласники можуть дізнатися чи все гаразд з покупкою.

Також можна скласти договір купівлі-продажу в сервісному центрі, тому витрачати кошти на його укладання в приватних структурах не варто. Він є нескладним і якщо у Вас виникнуть якісь запитання, працівники центру завжди допоможуть.

Іноді трапляється виявлення підробок пов’язаних з автомобілями, тоді залучається поліція. Легковажне ставлення до питання придбання транспортного засобу може призвести до появи несподіваних проблем.

Виявити підробку автомобіля самостійно практично неможливо. Саме тому, звертайтеся до фахівців для дослідження транспортного засобу.

Сервісний центр №1842 знаходиться за адресою м. Бердичів, вул. Новоіванівська 21, та надає послуги по видачі посвідчень водія, заміні посвідчення, видачі дублікату, відкритті вищих та нижчих категорій, отримання міжнародного посвідчення водія.

У сервісному центрі можна також отримати послуги реєстрації, перереєстрації, зняття з обліку транспортних засобів, дозвіл на перевезення небезпечних вантажів, довідки про судимість (несудимість) та інші види послуг.

Центр працює без обідньої перерви.
Вихідні дні: неділя, понеділок та святкові дні.
Вівторок-п?ятниця: з 9.00 – 18.00
Субота: 9.00 – 16.45