додому Бердичів Бердичівський суд приймає студентів-практикантів з різних вишів

Бердичівський суд приймає студентів-практикантів з різних вишів

94
0

З січня 2018 року Бердичівський міський суд наповнився новими працівниками-практикантами. Студенти приїхали проходити виробничу практику з Національного університету “Одеська юридична академія” та Львівського національного університету імені Івана Франка.

Майбутні професіонали ознайомились з роботою Бердичівського міського суду, його функціями та повноваженнями. За час проходження практики, студенти вивчали порядок складання процесуальних документів із цивільного, адміністративного та кримінального права. Відвідували судові засідання, на яких секретарі охоче ділились з ними досвідом роботи із оформлення справ, повісток. Крім того, практикантам було показано порядок реєстрації та обліку справ і матеріалів, що надійшли до суду, порядок оформлення справ після їх розгляду, також порядок направлення справ в апеляційну інстанцію.

За період практики студенти зустрілися з представником суддівського корпусу, суддею Дубцовим О.В. Ним було проведено круглий стіл на тему: «Електронні документи як доказ в кримінальному судочинстві». Було звернено увагу молоді на законодавство щодо використання сучасних форм документів під час розгляду кримінальних справ.

Працівники Бердичівського міськрайонного суду охоче діляться своїм досвідом з майбутніми юристами.

Здобуті під час практики знання стануть міцною основою для подальшої кар’єри.