додому Бердичів Бердичівський район ухвалив бюджет на 2017 рік

Бердичівський район ухвалив бюджет на 2017 рік

139
0

Сьогодні, 28 грудня відбулася сесія Бердичівської районної ради. Серед 13 питань порядку денного найголовнішим, очевидно стало ухвалення бюджету району на 2017 рік. Причому ситуація на Бердичівщині доволі неоднозначна, адже відтепер тут існує Бердичівська районна адміністрація, яка має усталену структуру, штати і Семенівська об’єднана територіальна громада, яка окрім результатів виборів фактично ще немає нічого. В той же час, вся соціальні сфера – освітяни, медики та працівники територіального центру опинилися в підвішеному стані. Найголовніше питання – добігає до завершення останній тиждень року, а бюджету там ще нема.

На сесію районної ради під час обговорення виникло питання недостатньої кількості коштів на охорону здоров’я, в той же час, очевидно, що лікуватися мешканці Семенівської ОТГ будуть в нашій же районній лікарні. Начальник фінвідділу Бердичівської РДА Тетяна Олександрівна Войцахівська переконана, що це питання обов’язково буде на порядку денному як тільки сформується нова структура в районі.

На сьогодні бюджет Бердичівського району в наступному 2017-ому році складатиме 230 мільйонів 482 тисячі гривень.

На сесії були присутні депутати Житомирської обласної ради від фракції Радикальної партії Олега Ляшка Ігор Романський та Віталій Вітусевич, сільські голови та працівники райдержадміністрації.

Під час засідання було заслухано інформацію про стан законності на території міста Бердичева та Бердичівського району, заходи щодо її зміцнення, ухвалено Програму захисту прав дітей, створення опорних шкіл та інші питання.

А найприємнішими були щирі привітання з новорічними та різдвяними святами від працівників відділу культури. Чудові українські пісні та позитивний настрій в районі з самого початку змогли налаштувати депутатів для плідної роботи і без виконання «7:40», яке дивним чином останнім часом чомусь запроваджується в місті Бердичеві