додому Бердичів Бердичівський район та Семенівська ОТГ домовились про співпрацю

Бердичівський район та Семенівська ОТГ домовились про співпрацю

180
0

Відбулася спільна нарада органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та об’єднаної територіальної громади. На нараді були присутні голова Бердичівської райдержадміністрації Едуард Томашевський, голова районної ради Максим Самчик, голова Семенівської територіальної громади Наталія Семенюк, депутат районної ради Софія Томашевська, начальник Бердичівського управління по експлуатації газового господарства Сергій Антонюк, заст. начальника Бердичівського ПАТ «Енергопостачальна компанія Житомиробленерго»  Олександр Стороженко, начальники управлінь та відділів, служб і структурних підрозділів районної адміністрації.

Під час наради було обговорено ряд важливих питань, що  стосуються визначення напрямку діяльності, дій, заходів для належного забезпечення фінансування, співфінансування та надання населенню об’єднаної громади необхідних якісних послуг у галузі освіти і медицини, а також  формування власної і ефективної системи забезпечення їх потреб.

Зокрема, присутні обговорили питання трудового законодавства, кадрової роботи, питання у сфері бюджетного процесу та бухгалтерського обліку, які постають перед ОТГ. Також були підняті юридичні питання, пов’язані з процедурою надання енергопостачальних і газопостачальних послуг установам і організаціям Семенівської громади.

За підсумками наради голова райдержадміністрації Едуард Томашевський дав доручення начальникам відділів і управлінь РДА щодо надання пропозицій ведення окремого бухгалтерського обліку, кадрового забезпечення, розрахунків за надані послуги, а також рекомендував голові ОТГ розглянути питання щодо прийняття у власність громади закладів освіти, медицини, територіального центру; надати гарантійні документи і заключити договори з енергопостачальними компаніями на предмет постачання енергоносіїв закладам освіти, медицини, культури Семенівської громади.