додому Бердичів Депутати Бердичівського району провели чергову сесію

Депутати Бердичівського району провели чергову сесію

201
0

7 жовтня відбулася сесія Бердичівської районної ради, яку відвідали депутати Житомирської обласної ради від Радикальної партії Олега Ляшко Ігор Романський та Ілля Смичок.

До порядку денного були включені питання пов’язані зі змінами до бюджету цього року, заслухано звіти директорів комунальних підприємств, призначено керівників закладів культури та земельні питання.

Було затверджено в новій редакції Статути Бердичівської районної бібліотеки, дитячої бібліотеки, Центру культури і дозвілля  та районного народного музею імені Джозефа Конрада.

Три десятка питань депутати розглянули протягом чотирьох годин. Незначна затримка виникла лише на початку, адже відповідно до чинного законодавства голосування обранців має бути персональним. Тому голова ради Максим Самчик наприкінці засідання запропонував наступного разу провести тестування нової системи електронного голосування подібного до такого як у Верховній Раді України – це дозволить значно пришвидшити процес розгляду питань, отримувати результат голосування кожного депутата окремо, а також привести процедуру до чинного українського законодавства.

img_6910 img_6916 img_6911 img_6909