додому Бердичів Бердичівський район активно долучився до збору гуманітарної допомоги для жителів міста Авдіївка

Бердичівський район активно долучився до збору гуманітарної допомоги для жителів міста Авдіївка

86
0

На виконання спільного доручення голів Житомирської ОДА Ігоря Гундича та Житомирської облради Володимира Ширми, щодо надання гуманітарної допомоги жителям м. Авдіївки Донецької області, у Бердичівській райдержадміністрації було терміново скликано оперативний штаб.

Жителі Бердичівського району, підприємці, фермери, сільгоспвиробники, працівники управлінь і відділів райдержадміністрації,  медицини і освіти, Бердичівської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернату  (смт. Гришківці) та Бердичівського геріатричного пансіонату активно долучилися до процесу збору гуманітарної допомоги. Небайдужі люди приносили продукти харчування, засоби гігієни, медикаменти, теплий одяг для дітей та дорослих,  свічки, подушки і ковдри, грошові кошти для придбання палива.

У п’ятницю, по обіді, авто з вантажем відправили до м. Житомира. Далі допомогу направлять до місця призначення загальним вантажем від усієї області.

Керівництво Бердичівської райдержадміністрації, в особі голови Едуарда Томашевського, щиро вдячні усім, хто надав допомогу. Зокрема: ПСП «Агрофірма Світанок», ПП «Надія» (с. Мирославка), ТОВ «Нормагро» (с. Половецьке), ПП “Климчук” (с. Іванківці), СТОВ «Озадівка» (с. Озадівка), ФГ «Пролісок-Агро» (с. Скаківка),  ПП «Райгородоцьке» (с. Райгородок), СФГ «Віктор» (с. Бистрик), ФГ «Сергій – С» (с. Бистрик), ПП «Кароля» (с. Скраглівка), ТОВ «Андріяшівка-Агро», ТОВ «Щедра нива», ТОВ «Агро-Райгородок», ФГ «Житинці» (с. Бистрик),  СГ «Дружба» (с. Малосілка),  ТОВ «Павлюк А.В.» (с. Бистрик), СФГ «Тамерлан», ТОВ «Кольза» (с. Ст. Солотвин), ТОВ «Агро-сем 3» (с. Семенівка),ТОВ «М’яркіс».

Також вдячні керівникам, педагогічним і учнівським колективам загальноосвітніх шкіл району,  закладів культури, працівникам Центральної районної лікарні, Центру ПМСД,  Бердичівського управління магістральних газопроводів, прихожанам костелу Босих Кармелітів,  жителям району за активну позицію у зборі, формуванні і відправці гуманітарної допомоги для людей, що так її потребують.

Маємо надію, що часточка Вашого тепла і турботи зігріє душу людей, подарує їм надію на мир, вселить віру у те, що вони так нам потрібні, що ми про них пам’ятаємо, що ми всі – це єдина, неподільна Україна.