додому Бердичів Бердичівський медколедж відсвяткував День медичного працівника (ФОТО)

Бердичівський медколедж відсвяткував День медичного працівника (ФОТО)

405
0

У четвер 15 червня, напередодні свята усіх медпрацівників, Бердичівський медичний коледж святковим концертом відзначив цю чудову дату. Студенти вітали своїх викладачів-медиків піснями та танцями.

Першим до слова був запрошений новий очільник навчального закладу Шевченко В’ячеславу, який від усього серця побажав працівникам сили, аби розвиватися самим та допомагати студентам у їх становленні, як медиків.

Голова Наглядової Ради коледжу Ігор Романський також привітав усіх присутніх з їх професійним святом. Як голова фракції Радикальної партії та представник Житомирської обласної ради відзначив грамотами та подяками працівників медичного навчального закладу. Для бібліотеки коледжу депутат подарував і медичний 3-томник.

«Кожен з вас має важливу місію – навчати спеціалістів, які у майбутньому будуть рятувати чужі життя. Приємно перебувати в цьому закладі, коли мир та дружба панують в колективі, коли у кожного в душі святковий настрій. Я хочу побажати, аби так було не тільки сьогодні, а й завжди. Низько вклоняюся та дякую «ветеранам-викладачам» коледжу за їх працю та за те, що віддали своє життя єдиному покликанню – навчати «янголів у білих халатах». Як голова фракції Радикальної партії в обіцяю, що буду намагатися усіма силами допомагати закладу та не дам обласній раді забувати про потреби коледжу»,- долучився до привітань Ігор Романський.

Від міської влади колектив коледжу привітала секретар міської ради Юлія Лефтер. Медичний коледж також вітав і представник Бердичівської філії Ощадбанку, з яким вже довгий час співпрацює заклад.

Після багатьох привітань, слово взяв колишній директор коледжу Юрковський Євген, який зараз є лікарем в госпіталі для ветеранів, а його дружина і досі працює викладачем у закладі. Він щиро подякував депутатському корпусу та новому очільнику закладу за зміни, які відбулися у закладі останнім часом, адже останні декілька років йому дуже боляче було спостерігати, як заклад «здає позиції». Екс-директор закликав усіх присутніх працювати на те, аби підвищувати імідж коледжу: депутатів – усіляко допомагати та підтримувати заклад; нового очільника – налагодити роботу колективу та створити усі умови, аби студенти дійсно ставали кваліфікованими спеціалістами полишаючи стіни закладу.