додому Бердичів Бізнес Бердичівський елеватор отримав нагороду Союзу Національних бізнес-рейтингів

Бердичівський елеватор отримав нагороду Союзу Національних бізнес-рейтингів

78
0

За підсумками 2016 року Союз Національних бізнес-рейтингів визнав Бердичівський елеватор підприємством, яке створює майбутнє економіки України. Елеватор був нагороджений медаллю «Лідер галузі 2016» та відповідним сертифікатом.

Про це повідомляється на сторінці ТОВ «Зернова База України» в Facebook.

«Згідно загальнодержавного фінансово-економічного аналізу діяльності суб’єктів господарювання, за досягнення високих результатів, підприємство отримало золото в рейтингу серед суб’єктів господарювання Житомирської області і України за показником «Чистий дохід від реалізації продукції, товарів, робіт та послуг», – йдеться в повідомленні.

Як вважає головний бухгалтер елеватора Флорида Вацуро, саме кадровий потенціал вивів підприємство в лідери галузі. Генеральний директор «Зернової Бази України» Алтинбек Мустапаєв зібрав в Бердичеві професійну команду з топ-менеджерів, маркетологів, лаборантів та бухгалтерів. В Бердичів прибули кваліфіковані фахівці з Вінниці, Одеси та Донецька.

«Щоб увійти до кращих елеваторів України, з липня колектив самовіддано працював на результат. У колективі є дисципліна, люди цінують своє робоче місце, тому, безумовно, всі, хто працює отримують гідну зарплату. У нас кожна ділянка роботи надзвичайно важлива. Мало завантажити, розвантажити, висушити, вивезти, слід при цьому дотримуватися екологічних норм. Все це під силу нашому колективу», – розповіла Флорида Вацуро.