додому Бердичів Бердичівський госпіталь ветеранів війни відзначив 70-річний ювілей ФОТО

Бердичівський госпіталь ветеранів війни відзначив 70-річний ювілей ФОТО

787
0

24 листопада в міському Палаці культури імені Олексія Шабельника відбулось урочисте відзначення 70-річчя роботи Бердичівського госпіталю ветеранів війни. Перед заходом усі бажаючі могли взяти участь в екскурсії закладом та ознайомитись з його роботою.

В шпиталі діє храм  святого великомученика і цілителя Пантелеймона Української православної церкви Київського Патріархату. Єпископ Житомирській і Овруцький Паїсій (Кухарчук) цього дня провів службу для прихожан.

В закладі п’ятиразове харчування, а пацієнти мають змогу отримувати щоразу більший перелік лікувальних послуг. За останній період значну суму коштів на ремонт закладу та придбання нового обладнання виділила Житомирська обласна рада. Взяли участь в урочистих заходах і депутати Радикальної партії Олега Ляшка Ігор Васильович Романський та Ілля Анатолійович Смичок. Обранці нагородили найкращих працівників грамотами та цінними подарунками. Привітати ювілярів до Бердичева приїхала й відома українська співачка і волонтер Анастасія Приходько.

Взагалі комунальна установа «Обласний госпіталь ветеранів війни» у Бердичеві – це сучасний лікувально-діагностичний заклад, в якому учасники АТО можуть безкоштовно пройти необхідне лікування та реабілітацію.

Щороку в Бердичівському госпіталі стаціонарно безкоштовно оздоровлюється біля 5 тисяч ветеранів війни. Так, у 2015 році пройшли лікування 4754 ветеранів війни, в 2016 році – 4881 військових. З них – реабілітацію пройшли 1876 учасників антитерористичної операції (252 інвалідів війни та 1624 учасників бойових дій).

Також у 2016 році на базі неврологічного відділення був відкритий спеціальний центр неврологічної допомоги та психологічної реабілітації учасників АТО.

Учасники АТО, які лікуються у госпіталі, протягом останніх років проживають у покращених побутових умовах – майже всі палати оснащені телевізорами та холодильниками. Всі пацієнти забезпечуються повноцінним 5 разовим харчуванням.

У закладі функціонує перукарня для пацієнтів з індивідуальною можливістю обслуговування хворих в палатах.

Нині керівництво Бердичівського госпіталю ветеранів працює над відкриттям басейну, якого потребує значна кількість пацієнтів.