додому Бердичів Бердичівський волонтер Сергій Адам’як та Юлія Толмачова поранені кулею снайпера в...

Бердичівський волонтер Сергій Адам’як та Юлія Толмачова поранені кулею снайпера в зоні АТО ВІДЕО

157
0

8 березня в зоні АТО, Донецької області були поранені волонтери Сергій Адам’як  та Юлія Толмачова. Журналіст Роман Бочкала на своїй сторінці у Facebock повідомив, що у Юлії Толмачової постраждала голова.

«Волонтер Юлія Толмачова дійсно поранена. Волонтерський мікроавтобус «Мерседес Віто»  був обстріляний ймовірно, снайпером, якимись розривними кулями. Це сталося сьогодні в обід при виїзді з Жованки (в районі Зайцево). У Юлі постраждала голова. Первинне обстеження показало, що мозок не зачеплено. Але начебто є дрібні осколки. Вже йде борт, який доставить Юлю в Дніпро. Там слово за нейрохірургами військового госпіталю. Спасибі ЗСУ за екстрену організацію всієї необхідної допомоги! Загрози життю немає. За кермом був волонтер Сергій Адам’як, у нього постраждала рука. Лікарі кажуть, на гітарі гратиме не гірше, ніж раніше. Все могло бути набагато гірше … Молимося за швидке одужання наших друзів. Ще вчора ми були разом в Авдіївці … Привітали…», – повідомив Роман Бочкала.

Після огляду автівки виявилось, що крупнокаліберна куля потрапила в стійку дверей і в салон потрапили осколки. Чудом стало й те,не було другого пострілу на добивання, стверджують військові експерти.

Зараз відбувається чергова операція у Сергія Адам’яка

Детальніше про це у сюжеті ТСН