додому Бердичів Бердичівське селфі потрапило в п’ятірку найтрагічніших смертельних випадків цього року

Бердичівське селфі потрапило в п’ятірку найтрагічніших смертельних випадків цього року

122
0

Телеканал ICTV у програмі Факти зробив підбірку 5 цьогорічних українських селфі, які призвели до трагічних наслідків.

Бердичівський смертельний випадок також потрапив до переліку того, як робити не варто.

Нагадаємо, в червні цього року 15-річний хлопець обгорів через спробу зробити селфі на даху вагона в нашому місті. На потязі хлопця вдарило електрострумом напругою у 27 тисяч вольт. Замість фото він отримав опіки 80% тіла, а також дуже серйозні пошкодження внутрішніх органів. За життя хлопця лікарі боролися більше тижня, однак він помер.

Окрім Бердичева, до переліку селфі з трагічним кінцем потрапили й інші пригоди.

Бородянка
Травень. 9-класник вирішив зробити фото з верхівки залізничного мосту в Бородянці на Київщині. Він почав на нього вилазити, а коли порівнявся із високовольтним дротом, хлопця уразило струмом. Сфотографуватися школяр не встиг – він помер миттєво.
Київ
Липень. Два друга-підлітки прийшли на Рибальський міст, щоб сфотографуватися. Для ефектного знімку хлопці вилізли на верхній ярус споруди. Один із підлітків вирішив повиснути на руках, однак не втримався і впав на асфальт, перш ніж зробив фото. Від важких травм хлопець загинув.
Вільнянськ
Серпень. У Запорізькій області 22-річний хлопець зірвався з залізничного мосту, коли хотів зробити селфі. Хлопець задумав сфотографуватися, зачепившись руками за перила, проте до них був підведений ток. Не витримавши заряду, хлопець зірвався та полетів униз. Зробити знімок йому так і не вдалося.
Одеса
Вересень. 15-річний підліток заліз на дах поїзда, щоб зробити селфі. Проте хлопець не встиг – його вдарило струмом. Від отриманих травм школяр загинув на місці. За словами очевидців у соцмережах, група підлітків, серед яких був і загиблий, того вечора прогулювалася на залізничній станції Східна.

Раніше вчені визначили, що кількість смертей через селфі щороку зростає.