додому Бердичів Бердичівське ПТУ №12. Знову двійка… шок і трепет ВІДЕО

Бердичівське ПТУ №12. Знову двійка… шок і трепет ВІДЕО

458
0

Днями телефон редакції першого інформаційного порталу міста Наш Бердичів почав інтенсивно дзвонити. Схвильовані батьки, діти яких навчаються в Професійно-технічному училищі №12 повідомляли, що їхніх чад хочуть знову повернути в школу, в 10 клас.

Елементарна логіка говорила, що такого не може бути, адже навчальний рік вже давно розпочато, але наші читачі пам’ятають наш матеріал «ТРЕШ! Директор ПТУ №12 п’є в кабінеті, курить у їдальні і тушить недопалки об підлогу», а також ШОКУЮЧА подорож (ФОТО). Гриби, цвіль, діти і зниклі комп’ютери. У ПТУ №12 м. Бердичів немає коли сумувати

Після того, ПТУ №12 приїхали дивитись з області. Перевіряючі шоковані

І ось, знову навчальний заклад опинився в центрі уваги і депутатів, і журналістів. Прибувши на місце події, виявилось, що в одній з аудиторій вже перебувають батьки студентів та адміністрація закладу на чолі з директором Юрієм Доготарем.

Усім присутнім довели інформацію, що на першому курсі у групі перукарів-візажистів навчається 16 дітей, на кухарів-офіціантів – 17. При цьому, необхідна кількість студентів у групі повинна бути не менше 20.

Директор Юрій Доготар заявив, що є один вирішення – об’єднати малокомплектні групи: «У ситуації, що склалась, коли на першому курсі навчається 33 дитини, ми знайшли вихід. Оскільки державне замовлення на спеціальність кухарів-офіціантів складає 30 осіб, пропонуємо, щоб діти зі спеціальності перукарів-візажистів перейшли в групу кухарів-офіціантів. Тоді поза державне замовлення потрапляють троє осіб, які ми зможемо влаштувати в інші училища нашого міста, області, або дитина зможе повернутися до школи, так як прийшла на навчання після дев’ятого класу». Такий варіант викликав хвилю обурення серед батьків. Очевидно, що діти вступали до закладу точно не для того, щоб повертатися назад до школи, а тим більше в кінці жовтня місяця.

На запрошення батьків також прибули й депутати обласної ради з фракції Радикальної партії Олега Ляшка – Ігор Романський та Ілля Смичок. Вивчивши питання, було вирішено знайти можливості на обласному рівні, щоб не травмувати дітей та не відбивати в них мотивацію навчатися на обраній ними спеціальності.

Тому у ПТУ №12 на першому курсі кухарі-офіціанти та перукарі-візажисти продовжать своє навчання.

Депутати обласної ради також запитали у адміністрації чи вирішено ту величезну кількість недоліків, які було виявлено кілька місяців тому. Як виявилось, «віз і нині там», а директор Юрій Доготар навіть не поспішає щось виправляти. Навіть більше того, батьки студентів, які свого часу закінчували цей самий заклад неодноразово стверджували, що за останні років з 20 в деяких аудиторіях практично не робився ремонт. Цікаво, що й навчальна література в закладі практично раритетна «Сборник рецептур для предприятий общественного питания» виданий в Москві 1983 року.

Та й сам приїзд народних обранців до закладу став показовим. Під стінами навчального корпусу молодики розпивали спиртні напої, а студентки стояли за навчальним закладом з даху якого звисають цеглини, що можуть впасти будь-якої миті (дивіться відео).

Залишається незрозумілим, як за такого стану речей, діючому директору ПТУ №12 Юрію Доготарю днями знову продовжили контракт.

 

img_20161018_124511 img_20161018_130953 img_20161018_130920 img_20161018_130724 img_20161018_130107