додому Бердичів Бердичівська 26 артбригада краща в окрузі «Північ» ФОТОРЕПОРТАЖ

Бердичівська 26 артбригада краща в окрузі «Північ» ФОТОРЕПОРТАЖ

140
0

З 29 серпня по 2 вересня на полігоні відбувалися змагання на кращу артилерійську батарею військ оперативного командування «Північ».

Основною метою змагання було перевірка практичних навичок у володінні артилеристами штатним озброєнням і військовою технікою, організації бойових дій та їх всебічному забезпеченні.

Причому ці змагання стали ще й своєрідним семінаром у польових умовах з обміну бойовим досвідом між офіцерами та розрахунками між командами-суперниками, упровадженням нових форм і способів підготовки та застосування артпідрозділів у сучасних умовах. І, звичайно, визначення найбільш професійно підготовлених батарей.

Змагання передбачали проведення випробувань у чотирьох номінаціях:
тактична – оцінювалась злагодженість батарей, – де наші гармаші отримали максимальні сто балів, випередивши найближчого суперника на 35 балів;
спеціальна – оцінювались уміння та практичні навички особового складу батарей зі спеціальної та технічної підготовки – тут ми поступилися конкурентам з 30-ї ОМБр на один бал;

професійна – оцінювались практичні навички офіцерів батарей щодо виконання ними залікових вогневих завдань з бойовою стрільбою, виконання залікових завдань на імітаційних засобах, теоретичних знань і практичних навиків – у нас 32 бали проти 35 у реактивщиків;

спортивна – оцінювались навички та вміння особового складу витримувати фізичні навантаження та протистояти стомленню в процесі військово-професійної діяльності – з показником 43 хвилини 24 секунди наші гармаші стали лідерами.

З відривом у 45 балів 26 артилерійська бригада впевнено зайняла перше призове місце. А комбат отримав звання кращого командира батареї.
Вітаємо воїнів-артилеристів 26 абр з заслуженою перемогою!
Так тримати, хлопці!

Прес-служба 26 абр