додому Бердичів БЕРДИЧІВСЬКА ФІЛІЯ ТОВ «ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ» ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯ.

БЕРДИЧІВСЬКА ФІЛІЯ ТОВ «ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ» ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯ.

256
0

Сучасний світ з його надмірно швидким темпом, динамічним роз¬витком, інтелектуальністю і практи¬чністю водночас диктує сотні ви¬мог до людини, яка прагне в житті досягти висот. Вміння керувати ав¬томобілем нині вже не є диковин¬кою, це гостра потреба життя в ци¬вілізації. Проте такий надмірний темп життя ставить перед людиною питання: як досяг¬ти таких уже нині потрібних і елементарних навичок, враховуючи нестачу часу та бажано за мінімальних затрат.

Бердичівська філія ТОВ «Технічний ліцей» дає можливість оволодіти мистецтвом водіння автомобіля в умовах, які необхідні конкретному споживачу. Навчальний заклад підходить до кожного учня індивідуально, враховує його потреби і побажання, також гарантує якісне навчан¬ня і набуття необхідних навичок.

Бердичівська філія ТОВ «Технічний ліцей» навчає водінню абсолютно на всіх видах транспорту. Такий спектр категорій з водіння можна отримати лише в одиничних навчальних закладах Жи¬томирської області. А парк автомобілів який є в Бердичівській організації позаздрили б найелітніші автошколи України: Фольксваген Кадді, Фіат Добло, Рено Кенго, Сітроєн Берлінго, Джиллі СК2. Бердичівська філія ТОВ «Технічний ліцей» має необхідну навчальну базу, необхідні ліцензії та дозволи, а головне – фахових майстрів з водіння, які навчать з легкістю керувати навіть найвибагливішою і найскладнішою машиною.

Індивідуальний підхід від ТОВ «Технічний ліцей» перш за все полягає у зручності ви¬бору місця навчання. Заклади Бердичівська філія «ТОВ Технічний ліцей» діють в Бердичеві на Червоній Горі та в селищі Гришківці . Крім того, групи з водіння комплектуються постійно. Навчання здійснюється за затвердженою державною програмою: слухачі оволодіва¬ють навиками керування авто, вивчають правила дорожнього руху, основи будови ав¬томобіля. Ліцей має у розпорядженні комфортні приміщення, оснащені сучасною техні¬кою, необхідною під час занять.

Бердичівська філія ТОВ «Технічний ліцей» діє багато років. Тут працюють викладачі з великим практи¬чним та теоретичним досвідом. Саме вони підготували тисячі водіїв, які отримали по¬свідчення по завершенні навчання в ТОВ «Технічний ліцей». Мабуть кожний бердичівлянин знає, що Бердичівська філія ТОВ «Технічний ліцей» найкраща в Бердичеві. Ми є лауреатами премії БІЗНЕС РЕЙТИНГУ України «Лідер галузі» – 2014 року, в 2015 році ми увійшли в 100 найкращих товарів та послуг України.

У нас для Вас завжди відриті двері та наші серця наш досвід та прагнення допомогти кожному слухачеві. Заходьте, дзвоніть ми завжди раді кожному дзвінку: 097-466-91-50, 093 96-77-5-88

%d1%82%d0%be%d0%b22 %d1%80%d0%b8%d1%81%d1%83%d0%bd%d0%be%d0%ba1