додому Бердичів Бердичівська студія сучасного одягу “Я-Українець” вразила Житомир

Бердичівська студія сучасного одягу “Я-Українець” вразила Житомир

570
0

Український одяг – це не лише вишиванка! Це не просто переплетіння ниток на полотні, кожен хрестик має сакральне значення. Це не просто одяг, а цілий ансамбль оберегів та символів. Показ сучасного одягу з елементами вишивки від студії “Я – Українець”, довів, що різноманітні види вишивки можна застосовувати модно та класно у сучасному житті!

Презентація колекції вишитого одягу від Бердичівської студії вишивки “Я – Українець” відбулась, 10 березня, о 15:00,  у Gnatyuk Art Center в місті Житомирі. Вхід вільний, але вільних місць просто не було, адже людям не було не тільки де сісти, але й стати.

“Ось в такий спосіб, ми відзначили день народження своєї студії, 2 роки плідної праці. Для нас це не просто бізнес. Ми взяли на себе важливу місію – збереження спадку наших батьків, популяризації надзвичайно багатої культури українського народу. Ми розуміли, що просто вишиванкою наших модниць не здивуєш, тому поставили перед собою ціль: зробити наш одяг стильним, mast have у кожному гардеробі. Кожна колекція починається з ідеї. Ми активно слідкуємо за тенденціями в сфері моди та підбираємо ті елементи, які б могли використати у нашому одязі, однак з урахуванням та збереженням національної аутентичності” – зазначила організатор та директор студії Тетяна Білоус.

Показ різних типів одягу складався з декількох виходів: класика, етно стиль, family look. Для урізноманітнення виходів були запрошені: гурт “Краплинки” (ЦПО ім. О. Разумкова), Український співак Артем Кондратюк,  циркова студія “Диваки” (МПК ім. О. Шабельника).

Роль моделей на показі виконували активні бердичівляни: волонтери (Тетяна Філіонович), переможниця конкурсу “Фотомодель Літо 2017” Дар’я Майструк учасники вокальних та театральних конкурсів, тобто активісти по життю. Доцільно було б зауважити, що дівчата та хлопці у вишиванках не мали в своєму минулому досвід моделингу. Однак родзинкою показу стали маленькі моделі. Найменшому, Сашку Білоусу 5 років.

Судячи з емоцій, моделі були дуже раді новим відчуттям та ефектним образам, над якими вміло попрацювали бердичівські стилісти і візажисти. Не менше задоволення отримали й глядачі показу.

Марина Дрон Лісняківська висловила свої враження на своїй сторінці  у фейсбук:

“Доторкнулися до мистецтва! Тетяна Білоус, Я – Українець. Дякую за приємні враження і можливість зануритися у світ краси! Ну і “Арт-центр Gnatiuk” респект, мега позитивні і теплі враження!”

Загалом, показ мод – подія світська та цікава, адже була покликана стати яскравою плямою серед часом виникаючої сірої буденності. І в студії “Я – Українець” цілком вийшло не тільки розбавити сірі будні, а й принести величезне задоволення глядачам та учасникам показу.

Придбайте і Ви сучасне українське вбрання від студії “Я-Українець” у Бердичеві, вулиця Європейська, 4а та у Житомирі, вулиця Київська, 21. Також одяг та прикраси можна придбати в інтернет магазині https://ya-ukrainets.com.ua.