додому Бердичів УВАГА! Бердичівська спеціальна школа-інтернат розширює свій профіль

УВАГА! Бердичівська спеціальна школа-інтернат розширює свій профіль

251
0

Діти – наше майбутнє, наше багатство і наша радість. Найбільша втіха для батьків, коли народжується здорова дитина. Але буває так у житті, що у родинах з’являються діти, які мають особливі потреби та особливості у своєму розвитку. У нашому суспільстві ще не усі готові прийняти таких дітей. Особливим шоком стає це для батьків. Дуже часто стається так, що коли у родині з’являється дитини «не така» як інші діти, батьки психологічно вибиті з рівноваги. Вони бояться брати на себе відповідальність у вихованні таких дітей. Для дітей з особливостями у розвитку в Гришківцях і існує комунальний навчальний заклад «Бердичівська спеціальна школа-інтернат».

Раніше у цьому навчальному закладі навчались лише діти, які позбавлені батьківського піклування. Відтепер школа-інтернат розширює перелік послуг і до неї можуть звернутись і батьки, які самостійно виховують таких дітей. Школа-інтернат запрошує на безкоштовне корекційне навчання та соціальну реабілітацію дітей віком від 2 до 18 років.

У школі створені спеціальні умови для реалізації колекційної спрямованості навчання і виховання, подолання порушень фізичного та психологічного розвитку, формування мовлення та інших психологічних процесів, поліпшення стану здоров’я дітей, які мають особливі потреби. Якісні педагогічні послуги дітям надають висококваліфіковані педагоги-дефектологи.

Детальна інформація за телефонами: 2-10-84, 068-192-63-23.