додому Бердичів Бізнес Бердичівська районна рада провела чергову сесію ФОТО

Бердичівська районна рада провела чергову сесію ФОТО

194
0

5 травня відбулася сесія Бердичівської районної ради на якій було розглянуто два десятки питань. Було схвалено рішення «Про затвердження списку присяжних для кримінального провадження у Бердичівському міськрайонному суді», «Оголошено «Сезон тиші» в місцях масового розмноження та вирощування потомства дикими тваринами», районну програму «Репродуктивного та статевого здоров’я населення Бердичівського району до 2021 року», «Делегування до Госпітальної ради Бердичівського госпітального округу представників району» та внесено зміни до районного бюджету на цей рік.

Зокрема, під час розгляду питання «Про районну Програму розвитку Бердичівської ОДПІ ГУ ДФС у Житомирській області щодо функціонування сервісного центру обслуговування платників на 2017 – 2020 роки» виявилось, що фінансова допомога району сприяла установі у закупах 12 блоків безперервного живлення та роутера.  Таким чином, відвідувачі податкової тепер мають змогу скористатися безкоштовним безпровідним доступом (Wi-Fi) до мережі Інтернет.

За сприяння депутата Житомирської обласної ради від Радикальної партії Олега Ляшка Ігоря Романського для первинної медико-санітарної допомоги вдалося придбати електрокардіограф за 28 тисяч гривень.

А от коли районні депутати перейшли до розгляду питань пов’язаних з майном, голосування дало збій. Проект рішення «Про перелік об’єктів спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ Бердичівського району, які можуть бути приватизовані» так і не був прийнятий. Голова районної ради Максим Самчик підняв питання про те, що необхідно було б вже нарешті вирішити, що ж робити з недобудованим Карбітним заводом. Зокрема, пропонувалося включити його в перелік на приватизацію з метою знаходження інвестора, який би вдихнув в нього нове життя. Підтримки більшості обранців така ідея не знайшла. Тому найближчим часом залишиться все як є, тобто продовжиться його розграбування.

Так само депутати не підтримали погодження на розроблення проектної документації для реконструкції гаражів по вулиці 30-річчя Перемоги.

Сесія районних депутатів вкотре підтвердила свою якісну відмінність від ради міської, де прийняття проектів рішення має лише формальне значення.  В Бердичівському районі існує майданчик для дискусій та аргументів, чого вже давно не бачило місто, де все вирішує тільки одна особа.