додому Бердичів Бердичівська пісня… Смердить горить сміття, а виконком Василя Мазура підвищує за нього...

Бердичівська пісня… Смердить горить сміття, а виконком Василя Мазура підвищує за нього тарифи ВІДЕО

235
0

Суботній вечір видався пекельно спекотний та смердючий. Після заходу сонця, 1 липня громадський активіст Максим Шафранський повідомив про пожежу у районі міського сміттєзвалища. Стовп диму бачили навіть у місті Бердичеві, а в мікрорайоні М’ясокомбінату люди в соціальних мережах почали скаржитись на нестерпний сморід. На місце події виїхав депутат Житомирської обласної ради від Радикальної партії Олега Ляшка Ігор Романський разом з помічником Світлана Петричук. Зі слів депутата, директор підприємства ТОВ «Полісся-Екосфера» Андрій Борисов спочатку не хотів викликати пожежних, проте потім повідомив про надзвичайну ситуацію. Цікаво, що за інформацією Головного фахівця Бердичівського міськрайонного відділу ДСНС України у Житомирській області підполковника служби цивільного захисту В. Пилипчука В. того дня надходило повідомлення про загорання сухої трави на відкритій території за адресою: м. Бердичів вул. Чуднівська. Причина пожежі необережне поводження з вогнем.

На даний момент вже з десяток років міське сміттєзвалище в оренді приватної структури ТОВ «Полісся-Екосфера». Співвласником фірми є екс-депутат Бердичівської міської ради від Партії Регіонів Віктор Колісніченко. Подейкують, що він перебуває в кумівських стосунках з міським головою Василем Мазуром.

Раніше Віктор Колісниченко під час громадських слухань відкрито звинуватив у підпалі звалища журналіста Дениса Заремського.

Рік тому громадські активісти та журналісти вже виїжджали на міське сміттєзвалище та фіксували горіння сміття і теж пізно вночі приїздили пожежники. (ШОКУЮЧЕ ВІДЕО НІЧНОГО ЗВАЛИЩА)

Працівники на об’єкті теж підтверджують, що горіння непотребу тут постійне явище, а пожежників викликають рідко через те, що начеб-то намагаються самотужки подолати займання.

Дивує намагання цього провінційного менеджменту виправдати власну нездатність утримувати потенційно небезпечний об’єкт та знайти крайніх серед будь-кого з небайдужих містян. А відтепер свавілля горе-підприємців для бердичівлян коштуватиме ще дорожче…

Нагадаємо, вчора, 6 липня виконавчий комітет Василя Мазура одноголосно підтримав зростання вартості тарифів на вивіз сміття для бердичівлян до 12 гривень.

Відео Дениса Заремського
Фото: Світлана Петричук