додому Бердичів Бердичівська поліція «кришує» нелегальний бізнес чи дійсно не бачить порушень? (ФОТО)

Бердичівська поліція «кришує» нелегальний бізнес чи дійсно не бачить порушень? (ФОТО)

408
0

Питання існування лото-маркетів та їх діяльності по усьому місту неодноразово підіймалось активістами, журналістами, депутатами місцевого рівня та обласної ради. Пам’ятаємо усі, як одного вечора, депутати обласної ради від Радикальної партії Олега Ляшка, Ігор Романський та Ілля Смичок, навідались до такого закладу по вул. Житомирська, 53. Там депутати виявили незаконний продаж алкоголю, який одразу вилили. Депутати викликали поліцію, правоохоронці зафіксували порушення закону. Не було на місці і ніяких документів, дівчина, яка працювала за стійкою, не була працевлаштована. Окрім того, у приміщенні знаходились і гральні автомати, щоправда, вони були трохи іншого вигляду, а цей бізнес, як ми знаємо, заборонений. Здавалось, що цих доказів достатньо, аби прикрити цю «лавочку».

Через деякий час ми вирішили перевірити, чи розібралась із цим поліція. І вона таки розібралась, правда, по-своєму. Тепер приміщення має назву не «Лото-маркет», а «В мережі» і ніяких незаконних дій у їх роботі поліціянти не бачать. Немає навіть підстав для внесення випадку до Єдиного реєстру досудових розслідувань. На наше звернення правоохоронці відписали, що в ході перевірки фактів реалізації спиртних напоїв не встановили.

Загалом таких закладів у місті багато, майже у кожному мікрорайоні. Працюють вони цілодобово, у деяких з них збираються аби пограти у карти, часто на гроші. Звісно, правоохоронці не можуть зафіксувати ці факти, знаючі люди говорять, що якби перевірка і була, то хлопців завчасно попереджають, аби вони закрились.

На наш запит надавав відповідь колишній тимчасово виконуючий обов’язки начальника Олександр Богун. Можливо, нова очільниця поліції захоче розібратись у цій справі, якщо, звісно, їй важливий порядок у місті та безпечне життя містян.

IMG_4880 IMG_4881 IMG_4882 IMG_4884 FullSizeRender2