додому Бердичів Бердичівська поліція застерігає громадян від промислів ошуканців

Бердичівська поліція застерігає громадян від промислів ошуканців

52
0

На надмірній довірливості шахраї збагачуються на зберіганнях бердичівлян. Поліція вкотре закликає громадян до пильності у справах, які так чи інакше пов’язані з готівкою або заощадженнями на банківських рахунках.

19 жовтня 45-річний житель Бердичева заявив до поліції про шахрайство. Чоловік розповів, що, через оголошення в місцевій газеті, мав намір придбати трактор, а в результаті втратив 22 тисячі гривень власних заощаджень. Довірившись незнайомцеві потерпілий перерахував на картковий рахунок завдаток і тільки згодом, зрозумівши, що він став жертвою шахрая, чоловік звернувся до поліції.

– Вищевказана подія була кваліфікована як шахрайство. У рамках розпочатого за ч.1 ст.190 Кримінального кодексу України досудового розслідування поліція встановлює особу пройдисвіта і його місцезнаходження, а також вживає заходів для відстеження руху коштів, – прокоментувала начальник Бердичівського відділу поліції Ольга Зінченко.

Відтак поліцейські звертаються до жителів Бердичівщини із застереженнями щодо вияву надмірної довірливості до незнайомих людей, які звертаються до вас під надуманими приводами:

– пам’ятайте, що лише розсудливість та спокійне сприйняття будь-якої ситуації може вберегти від нерозважливих дій та вчинків;

– у питаннях фінансового характеру керуйтеся здоровим глуздом, а у разі потреби  радьтеся з фахівцями;

– при покупках через Інтернет чи інші оголошення намагайтесь використовувати систему оплати товару після його фактичного прибуття;

– також пам’ятайте, що жодної інформації про клієнтів та їх рахунки банківські працівники по телефону не збирають.

Розкажіть про згадані заходи перестороги своїм дітям, батькам, рідним та знайомим. Це допоможе вберегти їх від неприємностей та завадить ошуканцям продовжити свою злочинну діяльність. Не дайте себе ошукати і не дозволяйте пройдисвітам збагатитися за ваш рахунок!

Відділ комунікації поліції Житомирської області