додому Бердичів Бердичівська молодь пакує валізи в Житомир

Бердичівська молодь пакує валізи в Житомир

229
0

З 28 по 30 квітня 2017 року у житомирському гідропарку планують провести Всесвітній з’їзд молоді з подолання негативних явищ у світі.

Управління міської ради готуються до організації роботи з упорядкування територій гідропарку, встановлення додаткових сміттєзбірних контейнерів та біотуалетів, вивезення сміття, підключення електроживлення концертного майданчику, освітлення територій гідропарку в вечірній та нічний час.

Департамент економічного розвитку міської ради має організувати виїзну торгівлю в Гідропарку, без реалізації алкогольних напоїв. Управління транспорту і зв’язку повинно буде внести зміни в рух автотранспорту та продовжити роботу громадського транспорту 28-30 квітня 2017 року до 24-ї години. КП «Регулювання орендних відносин» міської ради має забезпечити проживання гостей міста в готелі «Житомир».

Старшокласники візьмуть участь у тренінгах, які пропонують організатори Всесвітнього з’їзду Молоді. Готується до поїздки і бердичівська молодь, адже в нашому місті ще жодного разу не проводився подібний за масштабом захід. Тим більше, що молодь сьогодні в нашому місті надзвичайно потребує мотиваційного навчання, адже саме цим людям доведеться створювати усім нам завтрашній день.