додому Бердичів Бердичівлянка не встигла до Житомира і народила прямо в таксі. Епічна історія...

Бердичівлянка не встигла до Житомира і народила прямо в таксі. Епічна історія водія!

91
0

У ніч на 12 червня жителька Бердичева розродилася просто в автомобілі таксі. Про це повідомляє Житомир.info.

27-річний водій служби таксі Артем телефоном розповів Житомир.info, що жінка народила близько 3.45 ночі самостійно, і він лише допоміг накрити дитинку.

«Виклик був о 3.13, я їхав як на звичайне замовлення. Зайшла вагітна жінка, сказала: «В Житомир до Музикалки і як можна швидше». Ще сказала, що в цей день була на УЗД, де їй сказали, що пологи ще не скоро, але вночі відчула перейми і викликала таксі. Казала, що має бути дівчинка. Спочатку було все спокійно, потім вона почала стогнати. Я запитав, чи все добре, вона не відповіла. Вона розмовляла по телефону зі знайомою чи подругою, і з їх розмови я зрозумів, що пологи почалися. Ми летіли, як навіжені, потім в Сінгурах вона сказала: «Зупиняйтесь, будемо рожать».  Я зупинився, спочатку було незручно розвертатись і дивитись назад. Не знав, що робити, але вона сама справилась. Я вже потім вийшов, відкрив задні дверцята і спитав, чим допомогти. Кажу, я таке тільки в фільмах бачив. Вона майже нічого не казала, бо вона була в такому ж шоковому стані, як і я. Я подивився – лежить дитинка, не знаю, дівчинка чи хлопчик, я взяв якесь покривало, яке біля цієї жінки лежало, і прикрив дитинку», – розповів Артем.

Молодий чоловік каже: сам ще не має ні діток, ні дружини, і ніяк не очікував, що доведеться бути присутнім на пологах. На думку Артема, пологи не були важкими, бо не було великої крововтрати і в його машині майже не залишилося слідів.

«Не знаю, чого в той момент найбільше хотілося: втікати, співати чи кричати. Коли я привіз жінку з дитям до полового відділення на Музикалці, нас провели її знайомі на автомобілі, то не знав, чи мені їхати назад, чи зайти в якийсь алкогольний магазин і добряче випити», – ділиться Артем.

Він каже: вже 15 годин на ногах і побоюється засинати, «щоб не приснилося».

«Насправді все нормально, я став свідком народження нової людини, і в подібній ситуації знатиму, що робити. Коли наші диспетчери дізналися, що в моїй машині народила жінка, написали мені: «Тепер ти знаєш, звідки діти беруться», – каже водій.