додому Бердичів Бердичівлянка Дарина Бондарчук – переможець Зимового Чемпіонату України та кращий воротар турніру

Бердичівлянка Дарина Бондарчук – переможець Зимового Чемпіонату України та кращий воротар турніру

183
0

У Винниках, Львівської області відбувся Зимовий Чемпіонат України з футболу серед жіночих команд.  У змаганнях приймало участь  10 команд. Бердичів у цих змаганнях представляли три вихованки Заслуженого працівника фізичної культури та спорту України Володимира Керносенка – воротарі: Дарина Бондарчук («Житлобуд-2» Харків), Валерія Гаєвська («Ятрань-Берестівець» Умань) та півзахисник Ліана Бочковська («Пантери» Умань).

Ліана Бочковська зіграла три матчі у складі «Пантер» з Умані. Це були її перші матчі після відновлення від травми, через яку вона пропустила півроку. Валерія Гаєвська також зіграла три матчі у складі ще однієї команди з Умані – «Ятрань-Берестівець» та пропустила два м’яча у свої ворота, у одному матчі зіграла на «нуль».

Найбільш успішно зіграла на турнірі воротар «Житлобуду-2» Дарина Бондарчук. Бердичівлянка зіграла чотири матчі, пропустила один м’яч та допомогла своїй команді стати переможцем Зимового Чемпіонату України.

За підсумками турніру Дарину Бондарчук було визнано найкращим воротарем турніру. Нагороду бердичівлянці вручив легендарний тренер, а нині  голова комітету національних збірних Федерації футболу України Мирон Маркевич.