додому Бердичів Бердичівлянка віддала шахраям понад 16 тисяч гривень

Бердичівлянка віддала шахраям понад 16 тисяч гривень

36
0

Бердичівлянка 13 червня постраждала від псевдопрацівника фінансової установи. Поліція встановлює особу пройдисвіта і застерігає громадян від надмірної довірливості.

До Бердичівського відділу поліції із заявою про ошуканство звернулась 57-річна місцева жителька. За словами заявниці, на її мобільний зателефонував незнайомець, який представився працівником однієї з банківських установ. Абонент розповів про блокування поточного рахунку у зв’язку з технічним збоєм у системі і вказав на необхідність повідомити йому конфіденційну інформацію по картці.

Довірившись незнайомцеві, що телефонував, бердичівлянка втратила із поточного рахунку понад 16 тисяч гривень.

– Нині у рамках розпочатого кримінального провадження за ч.1 ст.190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України поліція встановлює особу пройдисвіта і вживає заходів для відстеження руху коштів, – прокоментував т.в.о. начальника Бердичівського відділу поліції Олександр Богун.

Водночас поліцейські застерігають громадян від необдуманих дій: у жодному разі не повідомляйте незнайомцям, ким би вони не назвалися, дані ваших банківських карток. Пам’ятайте, що цією інформацією легко користуються шахраї, аби видурити у вас грошові заощадження.