додому Бердичів БЕРДИЧІВЛЯНКА АРІНА БІЛОЦЕРКІВСЬКА – СЕРЕД КРАЩИХ БАСКЕТБОЛІСТОК УКРАЇНИ

БЕРДИЧІВЛЯНКА АРІНА БІЛОЦЕРКІВСЬКА – СЕРЕД КРАЩИХ БАСКЕТБОЛІСТОК УКРАЇНИ

261
0

Досвідчена бердичівська баскетболістка Аріна Білоцерківська (дівоче призвіще – Лисюк) вчергове підтвердила свою високу професійну майстерність.

 

У матчах 5 туру регулярного чемпіонату жіночої Суперліги – чемпіонату України з баскетболу. Команда, за яку виступає бердичівлянка – «Інтерхім-СДЮШОР імені Литвака» з Одеси – приймала на своєму майданчику «Динамо-НПУ» з Києва. У двох матчах баскетболістки з Одеси здобули перемоги.

 

Аріна Білоцерківська за підсумками першого матчу здобула 18 набраних очок, а також зробила 6 підбирань та 4 результативні передачі, а у другому матчі наша землячка здобула 21 набране очко, а також зробила 8 підбирань та 6 результативних передач.

За підсумками 5 туру регулярного чемпіонату жіночої Суперліги з баскетболу Аріна Білоцерківська потрапила до символічної п’ятірки тижня, а також була визнана найкращою баскетболісткою тижня в жіночій Суперлізі з баскетболу.

 

 

 

 

Деталі за посиланням:

https://rio-berdychiv.info/novini/sport/item/18590-arina-bilotserkivska-znovu-sered-naikrashchykh-basketbolistok-ukrainy.html?fbclid=IwAR2M4RqseyhJp_f4Ii3_bM8o27zanCvJZwMTWUXmZppKLWhHJwRuq0hJyxg