додому Бердичів Бердичівляни отримали нагороди від УПЦ КП

Бердичівляни отримали нагороди від УПЦ КП

174
0

20 квітня значуща подія відбулась для людей, які з перших днів військових дій на сході не лишились осторонь. Військовий капелан отець Володимир нагороджував медалями «За жертовність і любов до України» від Української православної церкви Київського патріархату волонтерів Сергія Адамяка та Андрія Гордієвського. Цю саму медаль за свою постійну допомогу отримав і Федір Горбань – власник одного з гранітних кар’єрів Житомирської області.

Почесними грамотами були нагороджені Людмила Єрмакова (Андрушівка) та бердичівляни Вадим Фєфєлов, Олександр Храпейчук і депутат Житомирської обласної ради від Радикальної партії Олега Ляшка Ігор Романський. Окрім того користуючись нагодою, подяки за участь у Євромайдані від голови Житомирської обласної ради Анжеліки Лабунської вручили Володимиру Якобчуку та Івану Демянюку.

Ці люди не зважають на складну економічну ситуацію і на перше місце ставлять патріотизм та необхідність допомогти. Саме завдяки таким активістам перший час тримались воїни в АТО. Й досі ці волонтери не забувають про те, що війна триває і потрібно допомагати до останньої краплі.

IMG_2026 IMG_2027 IMG_2024 IMG_2025

vol1 vol2 vol3