додому Бердичів Бердичівляни зможуть експортувати свою продукцію на європейські ринки та знайти іноземних інвесторів

Бердичівляни зможуть експортувати свою продукцію на європейські ринки та знайти іноземних інвесторів

89
0

Відділ економіки та інвестицій інформує

Відповідно до листа Асоціації українського бізнесу в Польщі повідомляємо суб’єктів господарювання про наступне:

10-11 травня 2018 року у Польщі пройде дводенний VIII Міжнародний форум «День Українського Бізнесу в Польщі». Перший день форуму відбудеться 10 травня у Варшаві, другий – 11 травня в Гданську.

Цьогорічний форум відбудеться під патронатом Посольства України в Республіці Польща і Консульства України в Гданську та за підтримки Міністерства інфраструктури і будівництва Республіки Польща, Міністерства господарства морського і внутрішнього судноплавства Республіки Польща, Комітету ВРУ з питань транспорту.

Під час роботи форуму передбачається обговорити широкий спектр актуальних питань економічного співробітництва, зокрема перспективи інвестування польського бізнесу в українську економіку, можливості збільшення товарообігу між країнами, питання інноваційного і регіонального розвитку, будівельної галузі, розвитку відновлюваної енергетики та енергозбереження, нові можливості для розвитку транспорту та інфраструктури, перспективи розвитку внутрішнього водного і морського транспорту, портової інфраструктури, суднобудівної промисловості та багато інших.

Запрошуємо суб’єктів господарювання які зацікавлені в експорті своєї продукції на європейські ринки та пошуку іноземних інвесторів взяти участь у роботі форуму.

З інформацією щодо заходів ділової програми можна ознайомитися на офіційному веб-сайті:www.ukrbizpol.org.

Контактна особа: Олена Вакулік, тел. +380 (44) 238 09 44,                                       e-mail: office@ukrbizpol.org.